بلیط هواپیما ارزان

گیتی رز با ارائه بهترین نرخ آمادگی فروش
بلیط های داخلی و خارجی با تمامی خطوط هواپیمایی را دارد

صدور آنلاین

در سایت گیتی رز می توانید به سرعت و مناسب ترین قیمت پرواز، تور و دیگر خدمات را رزرو کنید،گیتی رز با بهترین امکانات همراه شماست

پشتیبانی 24 ساعته

تیم مجرب و حرفه ای گیتی رز در 7 روز هفته به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند

برای داشتن یک سفر به یادمادنی و کامل در شهر یا کشوری که تازه وارد آن شده اید،داشتن یک راهنمای خوب و کار بلد،دیدن و کسب اطلاعات بیشتر از مکان های توریستی،ضمانتی برای سلامتی مسافران جزئی از الزامات است که همگی باعث رقم خوردن ساعات و روزهای لذت بخش در سفر می شود. تیم گیتی رز با فراهم کردن همگی این امکانات در تور های خود،در بهترین سطح کیفیت،تلاش در جلب رضایت شما مسافران و همکاران عزیز دارد.

از بهترین لذت های زندگی سفر رفتن است و چه بهتر که این سفر برای مسافران راحت باشد و راهی که کمترین زمان را برای رسیدن به مقصدشان صرف کنند. یکی از این راحتی ها پرواز با هواپیما ست.پرواز باعث می شود سریعتر به مقصد برسید و زمان بیشتری برای انجام کارهای مورد نظر (تفریح،کار و ...) داشته باشید. شما اینجا میتوانید فقط با یک کلیک و بدون معطلی پروازتان را طبق برنامه ریزی ها و ساعت پروازی دلخواهتان انتخاب کنید و با خطوط هوایی که خودتان میخواهید به سفر بروید. ما در سایت گیتی رز تمام تلاشان این اس که با فراهم کردن پرواز دلخواه شما،بیشترین لذت را از سفر خود ببرید.

همیشه بیشترین موردی که در مسافرت رفتن توجه مسافران را جلب می کند،محل اقامت آنها در طول سفر است.جایی که دسترسی های آسان به مکان های مورد نظر مسافر را داشته باشد،از نظر نظافت و بهداشت، امکانات مناسب و به موقع،کیفیت غذا،کیفیت اتاق و سرویس ها و... در بهترین درجه باشد و با وجود همه این موارد مبلغ آن هم برای مسافران متناسب باشد. ما در گیتی رز با گلچین کردن هتل ها در تمام نقاط و در درجه های مختلف با بهترین کیفیت، این امکان را برای شما فراهم نموده ایم که با توجه به ملاک های خود،محل اقامت خود را به طور دلخواه انتخاب کنید.

با تمام خوبی ها و لذت های سفر رفتن،ممکن است گاهی اتفاقاتی رخ بدهد که در طول سفر احتیاج به خدمات درمانی داشته باشیم.خدماتی که پوشش های کامل داشته باشد و درصورت نیاز پیدا کردن مسافر به آنها،بتواند به راحتی خدمات مورد نیاز خود را دریافت و خساراتش را از طریق بیمه دریافت کند. شرکت گیتی رز با ارائه این بیمه نامه برای مسافران،تلاش در حفظ سلامتی آنها دارد.

دریافت اپلیکیشن گیتی رز

تور به تفکیک شهر و کشور